Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Inginer constructor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate (inginerie constructii civile, industriale, etc.)
- permis categoria B
- comunicativ, organizat, constiincios
- experienta in domeniul constructiilor si montajului halelor industriale
- disponibil la deplasari
- rezistenta la stres si sarcini multiple, cu o buna adaptabilitate la nou si orientat catre solutii
- cunoasterea legislatiei din domeniu - constituie avantaj
- bun manager, experienta in conducerea echipelor mici de oameni
- bune cunostiinte de operare calculator.

Descrierea jobului

- Conduce, coordoneaza si controleaza toate activitatile proiectului de constructii, in vederea realizarii lucrarilor in conditii de eficienta tehnico-economica si de calitate, cu respectarea bugetului stabilit, a resurselor alocate si incadrarea in termenul de executie asumat prin contract.
- Monitorizarea si coordoneaza lucrarile, progresul si calitatea acestora pentru santierul alocat
- Estimeaza necesarul de materiale, utilaje, resurse umane implicate pentru realizarea proiectului
- Intocmeste referate de necesitate pentru achizitia de materiale si unelte necesare pe santier
- Urmareste respectarea normelor de protectia muncii si de securitate si a standardelor si normelor de executie a lucrarilor de montaj

Concept Invest SRL isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor civile si industriale, cu activitate preponderenta constructii-montaj hale industriale.
www.concept-invest.ro

tel/fax: 0350414791

Expirat
Inginer constructor  -  Concept Invest S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles