Publicat 07 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 07 Aug 2006

Inginer Constructor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Inginer constructor
-Experienta in urmarirea si/sau conducerea lucrarilor pe santier, 5 ani
-Cunostinte de limba engleza
-Utilizare computer : Office si Autocad

Descrierea jobului

1.Studiaza proiectul de executie si face, dupa caz, comentariile sale
2.Studiaza contractele cu antreprenorii de specialitate
3.Urmareste executia lucrarilor in santier si intocmeste rapoarte zilnice in legatura cu :
-respectarea proiectului
-calitatea lucrarilor executate
-stadiul lucrarilor fata de graficul de executie
4.Colaboreaza cu dirigintele de specialitate si urmareste intocmirea tuturor documentelor privitoare la executie cerute de legislatia in vigoare
5.Tine legatura cu proiectantii de specialitate pentru a rezolva in timp util orice problema aparuta in executie
6.Avizeaza situatiile de lucrari pe specialitatea sa si le intainteaza spre analiza PM
7.Participa la sedintele saptamanale de santier.

Descrierea companiei

Real Estate Development

Expirat
Inginer Constructor  -  SC AVRIG 35 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles