Inginer constructor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice de specialitate (Ingineria Constructiilor Civile sau a Instalatiilor)
  • Experienta in domeniul constructiilor civile , respectiv reabilitari termice si modernizari energetice (nu este obligatoriu)
  • Bune cunostinte de operarea pe calculator : Microsoft Office Cunostinte, AutoCad
  • Permis categoria B
  • Bune abilitati tehnice, analitice si organizatorice.

Descrierea jobului

  • Coordonarea si verificare activitatii de executie a lucrarilor executate de peronalul propriu sau subcontractat
  • Aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru, specifice in domeniul constructiilor
  • Pastrarea legaturii cu reprezentantii beneficiarului in santiere
  • Intocmirea necesarului de materiale, urmarirea aprovizionarii la timp pe santiere conform comenziilor
  • Raspunde de calitatea executiei si de implementarea corecta a proiectului
  • Raspunde de respectarea graficului de executie
  • Intocmirea situatiilor de lucrari si oferirea de informatii reale, legate de studiul fizic al lucrarilor
  • Participa la intocmirea Cartii tehnice a constructiei alaturi de Responsabilul Tehnic cu Executia si Dirigintele de santier

Compania noastra actioneaza pe piata din 2017 si poate desfasura lucrari complexe ale instalatiilor de gaze naturale, dar si lucrari de mentenanta. Compania dispune de personal autorizat special instruit si de echipamente specifice.

Societatea este autorizata A.N.R.E. (Autoritatea Nationala de Reglementare in Domeniul Enegiei) pentru :
  • Proiectarea si executia instalatiilor de gaze naturale;
  • Verificarea si revizia instalatiilor de gaze naturale;
  • Proiectarea sistemelor de distributie a gazelor naturale;
  • Executia sistemelor de distributie a gazelor naturale.
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022