Inginer constructor

M&CO HR Services - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Pentru o companie care activeazã în domeniul de construcții industriale și civile căutăm coleg pentru poziția de Inginer constructor pentru activități în birou și teren. ( Târgu Mureș )

Responsabilități principale:
• Organizarea activităților pe șantiere;
• Întocmirea raportului zilnic;
• Urmărirea și asigurarea calității lucrărilor;
• Întocmirea necesarului de materiale;
• Verificarea respectării regurilor de protecție a muncii și asigurarea disciplinei;
• Urmărirea realizării lucrărilor sub aspect economic, consum de materiale, manoperă, încadrarea în prevederile de deviz si realizarea de beneficiu preconizat;
• Urmărirea și respectarea termenelor de execuție prevăzute;
• Menținerea unei relații profesionale cu partnerii/furnizorii companiei;
• Realizarea ofertelor de preț,
• și alte responsabilități principale.

Candidatul ideal are:
• Studii de specialitate;
• Abilități foarte bune de comunicare;
• Cunoștințe de operare PC și
• Permis conducere cat. B.

Oferta:
• Decontare transport;
• Laptop și telefon;
• Bonusuri de performanță;
• Salar in functie de experiență.

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către M&Co HR Services în scopul recrutării de personal, având ca scop angajarea candidaților care să corespundă abilităților profesionale stabilite. Termenul de păstrare al acestora este de 30 de zile.
Puteți să vă retrageți consimțământul prin transmiterea unui e-mail la adresa companiei oricând. Vă menționăm, că doar candidații selectați vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde. Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.

Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos