Inginer constructor

CIRASICO - 2 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Experienta anterioara pe o pozitie similara in executie (coordonare punct de lucru sau santier)
• Diploma absolvent constructii civile
• Abilitati de comunicare, comanda si adaptibilitate, motivare si determinare a echipelor
• Orientat spre realizarea obiectivelor

Descrierea jobului

• Asigura coordonarea si supervizarea lucrarilor in santier
• Verifica masuratori, procese verbale, acte de calitate, situatii de lucrari si alte documentatii necesare
• Verifica, impreuna cu manager-ul de proiect, respectarea detaliilor de constructie pentru lucrarile de montaj schela si izolatii tehnice, in concordanta cu termenii contractuali si specificatiile tehnice
• Pregateste raportari catre Beneficiar referitor la situatia din teren si/sau a problemelor aparute
• Este responsabil de respectarea pe santier a tuturor normelor de protectie a muncii

Compania CIRASICO are ca obiect de activitate executia lucrarilor de constructii industriale. CIRASICO colaboreaza cu companii de renume in domeniul constructiilor si asigura executia la cel mai inalt nivel a lucrarilor contractate.

Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos