Inginer constructor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce așteptăm de la candidatul ideal:

Dacă ești:
⁃ Absolvent al Facultății de Construcții
⁃ Adaptabil la schimbări
⁃ Orientat spre performanță și dornic să înveți constant
⁃ Bun comunicator (cu beneficiarii lucrărilor, cu departamentele din firmă)

Dacă vrei :
⁃ Stabilitate
⁃ Să ai o dezvoltare profesională accelerată, cu timp dedicat pentru învățare și formare
⁃ Să lucrezi într-o companie în care meritele să-ți fie recunoscute
⁃ Să promovezi într-o companie în plină ascensiune
⁃ Să faci carieră în acest domeniu
⁃ Un mediu de lucru dinamic, lipsit de monotonie, în care fiecare zi de muncă să iți facă plăcere

Dacă ai:
⁃ Cunoștiințe în MS Office (Word, Excel, Outlook)
⁃ Cunoștiințe avansate de operare a programului Autocad
⁃ Permis conducere categoria B
⁃ Disponibilitatea/capacitatea de lucru în echipă
⁃ Cunoștiințe de limbă engleză
⁃ Abilități de organizare și planificare a lucrărilor din șantier
⁃ Experiența in domeniu de minim 1 an

Atunci ne-am bucura să ne cunoaștem și, de ce nu, să te avem în echipa noastră. Te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail office@baukraft.ro

Descrierea jobului

Ne mărim echipa și căutăm un inginer constructor să ni se alăture:

Ce trebuie să faci:
⁃ Să planifici și să organizezi execuția lucrărilor, să verifici realizarea lucrărilor cu respectarea ordinii de execuție stabilită, stadiul lucrărilor și încadrarea în termenele de execuție;
⁃ Să planifici, urmărești și să coordonezi activitatea din șantier si a subcontractarilor
⁃ Să coordonezi și supervizezi activitățile din cadrul șantierului privind controlul calității și pregătirea/instruirea echipelor din subordine în conformitate cu standardele în vigoare și obiectivele companiei;
⁃ Să studiezi detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție
⁃ Să răspunzi de respectarea riguroasă a tehnologiilor și a siguranței în execuție;
⁃ Să menții legătura cu persoanele din cadrul firmei implicate în procesul de construcție;
⁃ Să întocmești documentația de calitate aferentă lucrărilor executate (Cartea Tehnica a construcției);
⁃ Să întocmești necesarul de materiale și resurse umane;
⁃ Să întocmești rapoarte de lucru și verifici/realizezi situații de lucrări

Ce oferim:
⁃ Coletiv tânăr și mediu de lucru plăcut
⁃ Pachet salarial atractiv
⁃ Bonusuri în funcţie de rezultatele obţinute
⁃ Implicare în proiecte de mare anvergură și complexitate ridicată
⁃ Mașină de serviciu, laptop, telefon de serviciu

Descrierea companiei

Cine suntem noi:
Suntem o firmă cu acționarat și capital românesc. Realizam lucrări preponderent de structură de rezistență pentru imobile rezidențiale de la blocuri cu 4 apartamente la blocuri P+6. Ne desfășurăm activitatea în Timișoara și localități limitrofe fără deplasari în țară.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos