Publicat 30 Mar 2019 | Expiră 30 Apr 2019

INGINER CONSTRUCTOR - SEF SANTIER

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Grupul de firme de CONSTRUCTII
S.C “GEPROCON”SA si SC”DAROCONSTRUCT”SRL

ANGAJEAZA
PENTRU LUCRARI IN JUDETUL IASI
PERSONAL CU SALARII NETE DE
MINIM 2800 RON / luna si pana la 7000 RON/ luna,
pentru urmatoarele categorii de salariati - incepatori sau avansati:

MUNCITORI SPECIALIZATI IN CONSTRUCTII:DULGHERI, FIERARI BETONISTI, FINISORI; ZIDARI; ASFALTATORI

MUNCITORI CALIFICATI:MECANIC UTILAJ ; FINISOR TERASAMENTE; LACATUS MECANIC, SUDORI, INSTALATORI, ELECTRICIAN, ELECTROMECANIC, STIVUITOR, MECANIC AUTO;

SEF SANTERE - INGINERI CONSTRUCTORI, CFDP;

DEPARTAMENT TEHNIC – INGINER DEVIZIER;

INGINERI DIVERSE SPECIALIZARI:MECANIC, ELECTROTEHNIC, ELECTROMECANIC;

BONUS LA FINALIZAREA LUCRARII!!
ECHIPA TANARA si POSIBILITATI DE AVANSARE PROFESIONALA.

SEDIUL :
Iasi - STR. AUREL VLAICU NR. 76A - Tatarasi
TELEFON : 0799.500.369 ; 0728.900.224
; ana.vitalaru@geprocon.ro

Descrierea jobului

RESPONSABILITATILE SUNT DISCUTATE IN CADRUL INTERVIULUI.

Societate de constructii cu proiecte si lucrari in derulare de mare amploare in domeniile: constructii edilitare - canalizari si statii de epurare, constructii - montaj pentru alimentari cu apa, constructii civile si industriale.

Expirat
INGINER CONSTRUCTOR - SEF SANTIER  -  SC DAROCONSTRUCT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles