Inginer constructor proiectant (m/f) - Sibiu

BSP ZUBER SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Oportunitate de angajare – Inginer proiectant în domeniul construcțiilor

Suntem un birou de proiectare, specializat în domeniul constructiilor prefabricate din beton armat. Oferim servicii complete de consultanță, proiectare, studii de fezabilitate, documentatie tehnica si asistenta tehnica în toate ariile prefabricatelor din beton armat.

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru biroul nostru din Sibiu, Romania

Inginer constructor (m/w)

Atribuții:

· Calcul static si proiectare elemente structurale

· Modelare si detaliere 3D elemente masive si fatade din beton armat

· Realizarea documentațiilor tehnice

· Efectuarea calculelor de pre-dimensionare

· Întocmirea planurilor de motaj pentru elementele prefabricate

· Întocmirea listelor de cantități

Profil:

· Absolvent sau student an terminal al Facultății de Construcții Civile, Industriale și Agricole

· Experiență în proiectarea structurilor din beton armat constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

· Acuratețe, mod de lucru structurat și independent

Oferim:

· Un loc de muncă sigur într-o companie de familie de succes

· Colectiv tânăr și activități interesante

· Pachet salarial atractiv și progam de lucru flexibil

· Implicare în proiecte de mare anvergură și complexitate ridicată

· Oportunitate de dezvoltare profesională

Te așteptăm! Cererile de angajare sunt așteptate pe adresa de email de mai jos:

Bsp-Plan GmbH

Roßfelder Straße 39

74564 Crailsheim

Dipl.ing. Szabo Levente

E-mail: L.szabo@bsp-plan.de

Tel.: +40.740.898.509

Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 6 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos