Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inginer constructor pregatire lucrari infrastructura

KUKAP SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam inginer constructor (CFDP, instalatii, hidrotehnice, CCIA) pentru pregatire lucrari infrastructura (drumuri, apa/canalizare, statii de epurare/tratare).

Descrierea jobului

Descrierea postului:
verifica proiectul tehnic (parte scrisa, desenata si listele de cantitati)
propune modificari/optimizari proiect acolo unde este necesar (dispozitii ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de santier)
pregatirea productiei/lucrarii in vederea executarii acesteia

pregateste si urmareste executia lucrarilor pe santier (atasamente santier)/situatii subcontractanti
intocmire situatii de plata (incl relatia cu beneficiarul/dirigintele)
intocmire carte tehnica
verificarea/urmarirea documentelor din santier (jurnale zilnice, rapoarte activitati, prezenta, consumuri utilaje, aprovizionari)

cautare furnizori si colaboratori/subcontractanti
intocmire/verificare necesar materiale
aprovizionare materiale

intocmeste si verifica oferte de pret (ofertare preferabil in softuri specializate: DocLib, WinDev, etc)
intocmire oferta tehnica si financiara in vederea participarii la liciatii
relationeaza cu factorii implicati in executarea lucrarilor (beneficiar, diriginte de santier, proiectant, subcontractanti, ISC)

Beneficii:
salatiu competitiv
tichete de masa
stabilitate la locul de munca
posibilitate de invatare si dezvoltare alaturi de o echipa dinamica

Societate comerciala din Brasov responsabila cu executia lucrarilor de infrastructura- retele de apa si canalizare, constructii drumuri.
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 12 Iul. 2024 Expiră 14 Iul. 2024