de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

INGINER CONSTRUCTOR OFERTARE SI EXECUTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Peste 5 ani experienta in implementarea de proiecte
- Foarte bune capacitati de organizare si planificare
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu.

Descrierea jobului

- Intocmirea si gestionarea documentatiei de lucrari ; Realizeaza fazele de proiectare, conform contract:
* efectueaza calcule de dimensionare a sectiunilor prin metode standard;
* stabileste standardele, normativele si prescriptiile tehnice ce trebuie respectate in realizarea lucrarilor ;
- Coordonarea de lucrari de constructii civile (hale, cladiri industriale, hidroedilitare, constructii civile);
- Supervizeaza derularea proiectelor din punct de vedere al alocarii resurselor si incadrarea in termenii contractuali:
* stabilirea solutiilor tehnice optime, realizabile in timpul cel mai scurt cu costuri minime;
* urmarire din punct de vedere cantitativ si calitativ a executiei lucrarilor de constructii;
* intocmire, monitorizare a graficului detaliat de executie a lucrarilor;
- Acorda asistenta tehnica pe toata durata executiei si montajului.
- OFERTARE

Descrierea companiei

www. real-confort.ro

Expirat
INGINER CONSTRUCTOR OFERTARE SI EXECUTIE  -  S.C. REAL CONFORT IMPEX S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles