INGINER CONSTRUCTOR/INGINER INSTALATII

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-studii superioare tehnice;
-experienta in domeniul tehnic minim 2 ani;
-cunostinte in ceea ce priveste intretinerea echipamentelor si sistemelor unei cladiri;
-capacitate de sinteza, analiza si exprimare coerenta si concisa a ideilor tehnice;
-capacitatea de comunicare si lucru in echipa;
-cunostinte operare calculator;
-persoana orientata catre rezultate si capabila de a lua decizii si a seta prioritati;
-atentie la detalii, initiativa;
-persoana responsabila, organizata;

Descrierea jobului

-Participa la toate fazele proiectului de la inceputul proiectului si pana la receptia finala;
-Coordoneaza in paralel mai multe proiecte;
-Raspunde de incadrarea in termene limita si bugete alocate;
-Urmareste lucrarea pe parcursul desfasurarii ei si tine legatura cu beneficiarul;
-Dezvolta strategii, planuri in vederea realizarii obiectivelor.
-Analizeaza activitatea de intretinere a echipelor tehnice de intretinere si propune solutii de remediere pentru problemele identificate;
-Coordoneaza activitatea echipelor tehnice si asigura relatia acestora cu serviciul Call Center al companiei si cu managerii de proiect.

Companie in plina expansiune in domeniul Facility Management.
Publicat 24 ian. 2022 Expiră 23 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos