Publicat 10 Dec 2019 | Reactualizat 08 Ian 2020 | Expiră 10 Ian 2020

Inginer constructor in Germania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al Facultatii de Constructii
Persoana organizata, cu capacitate de a motiva personalul din subordine
Disponibilitate pentru deplasare prelungita in Germania
Cunosterea limbii germane la nivel mediu sau avansat
Detine permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Descriere job
Urmareste si verifica activitatea peronalului din subordine
Repartizeaza lucrarile pe formatii de lucru sau echipe
Raporteaza periodic stadiul lucrarilor catre seful ierarhic
Raspunde pentru calitatea activitatii peronalului din subordine

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Asigurarea cazarii in Germania
Asigurare transport in/din Germania
Asigurare trasnport de la locul de cazare la santier
Asigurare medicala

Firma de contructii germana doreste sa-si mareasca echipa. Cautam persoane motivate care sa se alature echipei noastre.
Colaborarea cu noi presupune implicarea in proiecte provocatoare, dezvoltare profesionala continua si dezvoltatrea carierei intr-un mediu multicultural.

Expirat

Inginer constructor in Germania  -  Huja Activ S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles