INGINER CONSTRUCTOR, DEVIZIST

STAIF Construct - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica, dornica de munca, serioasa, posesoare permis conducere.
  • Studii superioare în domeniul constructii civile, industriale și agricole;
  • Experienţă în domeniul minim 1 an;
  • Foarte bune cunoștințe tehnice;

Descrierea jobului

  • Cunoasterea programelor Acad si Microsoft Office, programe devize lucrari/oferte;
  • Coordonare lucrari;
  • Realizează devizul ofertă prin încadrarea pe articole de deviz în programe specializate, realizează dosarul de ofertare
  • Managementul contractelor din punctul de vedere al postului.
  • Analizează documentația tehnică de intrare - cerere de ofertă, proiect, caiet de sarcini, listele de cantități

Beneficiu: masina de serviciu, laptop, telefon

Suntem o companie tanara, care se ocupa cu Constructii civile si industriale. Lucrarile se desfasoara in Bucuresti si imprejurimi.
Publicat 19 Apr. 2022 Expiră 19 Mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos