Inginer constructor - coordonator lucrari

Top Seeds srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare - absolvent al Universitatii de Constructii Bucuresti;
  • Cunoștințe de operare PC: pachet MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Acad - prezinta un avantaj;
  • Limba engleza: nivel mediu;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cu atitudine pozitiva, proactiv, comunicativ, cu placere si abilitate de a asimila cunoștințe noi;
  • Responsabil, cu simt tehnic, organizat, corect, punctual;
  • Disponibil pentru deplasari;
  • Experienta ca si project manager

Descrierea jobului

  • Coordoneaza, organizeaza si verifica activitatea de executie in santier;
  • Intocmeste graficul de executie, jurnalul de santier, condica de betone, etc;
  • Raspunde de respectarea tehnologiei de executie si a calitatii lucrarilor;
  • Participa la instruirea SSM si urmareste respectarea normelor si normativelor de catre angajati si subantreprenori;
  • Monitorizeaza si planifica aprovizionarea cu materiale;
  • Coordoneaza si verifica, activitatea subantreprenorilor, respectarea proiectelor, a termenelor de lucrari, a situatiilor de lucrari.
  • Urmarire investitie si dezvoltare
  • Urmărește realizarea lucrărilor în termen și controlează calitatea lucrărilor executate

Beneficii:
  • Pachet salarial avantajos;
  • Asigurare medicala privata;

Sc Top Seeds Srl s-a infiintat in 2010 incercand sa ajunga un lider pe piata din SE-tul Romaniei in ceea ce priveste comercializarea de seminte, pesticide,ingrasaminte si motorina. Compania promoveaza solutii si tehnologii destinate tuturor fermierilor, fiind permanent alaturi de clientii nostri pentru a le putea oferii produse moderne si performante, adaptate. Principalii parteneri sunt: Pioneer, Timac Agro, Euralis, KWS, Adama, Tiriac Energy, Ameropa, Lebosol etc.

Publicat 12 nov. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos