Inginer Constructor - Civile

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Tehnoclima General Contractor este in cautare de Ingineri Constructori - executie, pentru lucrarile companiei - constructii civile.

Cerinte:

- Absolvent de studii superioare - UTCB;
- Experienta de lucru in santier si executie de minimum 3 ani;
- Bune cunostinte tehnice in domeniul constructiilor civile;
- Bune abilitati de comunicare si organizare;
- Cunostintele AutoCad constituie un avantaj;
- Cunostinte de utilizare Microsoft Office;
- Abilitati de planificare, organizare si coordonare a activitatilor desfasurate;
- Capacitate de a lua decizii, de a-si asuma responsabilitatile si de a lucra in echipa;
- Capacitate de urmarire si control al lucrarilor executate.

Descrierea jobului

- Supravegherea, coordonarea si gestionarea activitatilor de pe santier;
- Responsabil cu pregatirea, demararea si derularea programelor de executie din cadrul companiei;
- Urmarirea verificarilor tehnice prevazute legal;
- Urmarirea receptiei produselor si serviciilor achizitionate si intocmirea documentatiei legale de punere in functiune;
- Intocmirea cartii tehnice a constructiei conform legislatiei in vigoare;
- Interactiunea cu celelalte departamente ale companiei.

Beneficii:

- Mediu de lucru stabil;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Salariu motivant;

Tehnoclima General Contractor - TGC a fost înființată în 1993 ca o companie generală de servicii de întreținere și construcții. De atunci, principalul nostru obiectiv a fost să deservim construcții civile, industriale, comerciale și rezidentiale. Si astazi reusim sa ne mentinem in topul celor mai longevive si profesioniste companii romanesti de constructii.

Toate aplicatiile primite in atentia noastra vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu. In cazul in care va doriti ca cv-ul dumneavoastra sa faca parte din baza noastra de date pentru eventuale oportunitati, asteptam cv-ul la adresa de email: recrutare@tgcgroup.ro.

Publicat 15 nov. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos