INGINER CONSTRUCTOR (CFDP)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul constructiilor (cai ferate,drumuri si poduri);
Cunostinte pachet office,cunostinte autocad, reprezinta avantaj;
Cunostinte legislative in domeniu;
Bune abilitati de organizare;
Comunicare persuasiva;
Responsabilitate,seriozitate,ambitie,perseverenta,implicare,loialitate;
Experienta: minim 1 an.

Descrierea jobului

Coordonarea si executia lucrarilor de santier in punctele de lucru;
Organizarea lucrarilor de santier;
Verificare planuri de executie si propuneri de solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate in tehnologii;
Studierea detaliilor de executie si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructii;
Intocmire si/sau verificare atasamente, situatii de lucrari,rapoarte de lucru,procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
Lanseaza si coordoneaza comenzile pentru materiale, astfel incat acestea sa ajunga in santier la momentul optim;

Enviro Construct, firmă cu accent pe construcții drumuri si poduri unde fiecare angajat influențează această afacere de constructii de drumuri si poduri, cu potential de ascensiune.
Publicat 20 ian. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos