Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 05 Dec 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Inginer constructor - Aldingen, Germania

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare tehnice finalizate, profil construcții;
-excelente cunoștințe de utilizate a computerului: MS Office-ul, Auto CAD, Allplan Nemetschek;
-limba germana la nivelul B 1;
-carnet conducere categoria B.

Descrierea jobului

-experiența demonstrata in coordonarea echipelor de șantier;
-întocmirea necesarului de materiale și consumabile in șantier;
-întocmirea rapoartelor de lucru: consumuri materiale, realizări zilnice;
-urmărirea etapelor lucrărilor pentru a asigura respectarea planificării, in condiții de calitate;
-încadrarea lucrărilor in termen, motivarea echipei de lucru.

Oferim:
-salariu de începere: 3000€/brut;
-mașina de serviciu + telefon ultima generație;
-locuința mobilată, pana la un an de folosire, contra cost.

Dacă ți-am trezit interes, așteptam CV-urile pe adresa de email: bewerbungen@bb-stuck.de.

Firma BB Stuck este specializata pe tencuieli mecanizate interior/exterior si izolatii termice, cu experienta de peste 10 ani.

Firma are un rulaj de 10 milioane euro pe an si este activa in zona Baden-Württemberg.

Pentru mai multe detalii puteti accesa situl nostru: www.bb-stuck.de

Expirat
Inginer constructor - Aldingen, Germania  -  BB Stuck GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles