Publicat 27 Feb 2017 | Reactualizat 30 Mar 2017 | Expiră 31 Mar 2017

Inginer constructor - executie (sef santier)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer constructor executie:
- absolvent facultate profil constructii , preferabil CCIA , CH ;
- min. 5 ani experienta in domeniu: constructii metalice, constructii BA
- cunostinte > mediu: Autocad, suita MS Office;
- abilitati: comunicare , tehnice ( proiectare ) .
- loial.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- analize prêt Furnizor / lansare comenzi;
- de verificat liste cantitati / de corelat parti desenate cu liste cantitati.
- de intocmit devize / relevee.
- de tinut evidente santiere/ realizat comparatii - analize.
- corespondenta/ relatii cu beneficiarii si furnizorii.
- coordonare echipe proprii si subcontractori;
- comenzi materiale.

AXA TC este o companie ce activeaza in domeniul constructiilor din 2004 , cu un portofoliu bogat in domeniul :
- constructiilor civile,
- constructiilor de drumuri si retele edilitare

Expirat
Inginer constructor - executie (sef santier)  -  AXA TRANS CONSTRUCT SRL