INGINER CONSTRUCTII

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- STUDII SUPERIOARE PROFIL CONSTRUCTII
- EXPERIENTA DE MINIM 3 ANI PE UN POST DE SEF DE SANTIER, CONSTITUIE UN AVANTAJ
- CUNOSTINTE DESPRE PROCESELE TEHNOLOGICE, MATERIALE SI ECHIPAMENTE, METODE DE LUCRU SPECIFICE
ABILITATI DE ORGANIZARE, COORDONARE SI DEZVOLTARE A ACTIVITATILOR DE PRODUCTIE
- CUNOSTINTE TEORETICE DE OPERARE A UTILAJELOR
- FORMEAZA USOR RELATII INTERPERSONALE CU ANGAJATII COMPANIEI
- DISPONIBIL LA PROGRAM PRELUNGIT ATUNCI CAND SITUATIA O IMPUNE, REZISTENT LA STRES
- SERIOS, CONSTIINCIOS, ORDONAT, AMBITIOS, O PERSOANA DE CARACTER

Descrierea jobului

- INTOCMESTE PLANURILE DE LUCRU CONFORM PROIECTULUI SI GRAFICULUI DE EXECUTIE
- ORGANIZEAZA, COORDONEAZA SI CONTROLEAZA ACTIVITATEA PERSONALULUI DIRECT PRODUCTIV DIN SUBORDINE
- COLABOREAZA CU DEPARTAMENTELE SOCIETATII (ACHIZITII,TRANSPORTURI,TEHNIC) PENTRU BUNA REALIZARE A PROIECTELOR
- MONITORIZEAZA SI CONTROLEAZA INDEPLINIREA SARCINILOR
- ASIGURA CONTINUITATEA SI OPERATIVITATEA DESFASURARII ACTIVITATII CAT SI A MATERIALELOR PE SANTIER/SANTIERE
-IDENTIFICA BLOCAJELE IN EXECUTIE SI ADOPTA MASURILE NECESARE CRESTERII EFICIENTEI SI PRODUCTIVITATII ACTIVITATII
- ELABOREAZA RAPOARTE PERIDICE DE PRODUCTIVITATE
- EVALUEAZA SI MOTIVEAZA PERSONALUL DIN SUBORDINE
- BENEFICII: SALARIU MOTIVANT CU BONUS IN FUNCTIE DE PERFORMANTA CU OPORTUNITATI EXCELENTE DE DEZVOLTARE PROFESIONALA INTR-UN MEDIU DE LUCRU PROFESINIST SI DINAMIC

COMPANIA TOMIS GENERAL CONTRACTOR, ACTIVEAZA IN DOMENIUL CONSTRCUTIILOR DIN ANUL 2002. OBIECTIVUL NOSTRU CONTINUU A FOST RESPECTAREA NIVELULUI DE CALITATE CERUT DE BENEFICIAR SI A TERMENELOR DE EXECUTIE. DINTRE LUCRARILE EXECUTATE ENUMERAM:
- ANSAMBLUL REZIDENTIAL SPECTRUM (5 BLOCURI P + 11E)
- EXTINDERE DELFINARIU CONSTANTA
- PROMENADA STATIUNII MAMAIA
- PARC ARHEOLOGIC CONSTANTA ETC.
COMPANIA SE AFLA INTR-UN PROCES CONTINUU DE IMBUNATATIRE SI DEZVOLTARE PRECUM SI IN CAUTARE DE PERSOANE CARE SA IMPARTASEASCA ACELEASI VALORI: PROFESIONALISM, RESPONSABILITATE, DINAMISM.
VA ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!
Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos