Inginer Constructii

ALSER FOREST - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Firma Alser Forest SRL are un departament de constructii prin care are proiecte de cartiere rezidentiale de case in dezvoltare in Brasov si jurul Brasovului.
Aceasta activitate de dezvoltare imobiliara o realizam prin intermediul firmei Anapurna Capital SRL
Puteti accesa situl firmei noastre www.anapurna.ro

Suntem interesati de un recent sau proaspat absolvent de inginerie in constructii care sa se dezvolte in cadrul firmei noastre si sa fie coordonator in proiectele noastre de dezvoltare imobiliara.

Candidatul pentru acest post trebuie să aibă o atitudine pozitivă, să fie dornic să învețe lucruri noi, să aibă un spirit bun de organizator.

Descrierea jobului

Cerințe:
Studii de specialitate în Constructii
Capacitate de organizare și planificare a activităților curente
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică
Carnet de conducere cat. B
Loialitate și confidențialitate

Descrierea postului:
- perfecționare profesională continuă în domeniul Constructiilor si dezvoltariilor imobiliare
- deplasări si urmarirea permanenta a santierelor in lucru
- ajutarea si coordonarea echipelor de muncitori in constructii

Pachet salarial / beneficii:
- Pachet salarial atractiv și motivant
- Telefon de serviciu
- Laptop de serviciu
- Mașină de serviciu
- Mediu de lucru plăcut și profesionist
- Echipament de lucru de cea mai bună calitate

Candidații interesați pot trimite, un Curriculum vitae, însoțit de o fotografie, la adresa de e-mail: albert@utilajedepadure.ro
Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate.
Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condițiile minime solicitate în specificațiile postului.
Compania își rezervă dreptul de a testa competențele declarate de către candidați.
Pentru mai multe detalii despre acest post ne puteți contacta prin telefon la numărul: 0744 995 450 (Dl. Albert Șerban)
Vă mulțumim și vă așteptăm.

Publicat 4 iul. 2021 Reactualizat 1 aug. 2021 Expiră 3 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos