Inginer constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 6000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte :

- Absolvent de studii superioare in domeniul construcțiilor

- Experiența profesionala specifica

- Abilitați de comunicare, leadership, capacitate de adaptare;

- Foarte bune capacitați de organizare si planificare;

- Cunoștințe de legislație specifica si cunoașterea tehnologiilor de execuție a lucrărilor din cadrul șantierului;

- Permis categoria B – condiție obligatorie;

- Cunoștințe operare PC: Pachet Office; AutoCad

-disponibilitate la deplasari de luni pana vineri -conditie obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati

-stabilite, în funcție de graficele de execuție și a indicilor de calitate;
- Coordonează personalul din șantier;
- Participă activ la planificarea, verificarea și organizarea activităților desfășurate în scopul realizării proiectului, împreună cu echipa alocată;
- Verifica stadiul si calitatea lucrărilor in curs de execuție.
- Întocmește necesarul de materiale impreuna cu departamentul tehnic
- Participă la ședințele de analiză tehnică a proiectelor
- Avizează dispoziții de șantier, participa la recepția lucrărilor si la întocmirea actelor de recepție
-efectuarea motajelor in santierele aflate sub respansabiliatetea sa ,

Edil Bausteel este o societate cu o vasta experienta aparuta pe piata prestatorilor de Servicii din domeniul lucrarilor de constructii in anul 2006.
Societatea detine o echipa inalt specializata in domeniul retailului , domeniu in care a contribuit la deschiderea unor magazine de top din Europa, prin realizarea lucrarilor de amnajare pentru aceste societati multinationale in calitate de
antreprenor general: Takko Fashion, Pepco Retail, Deichmann SE, C&A, Smyk All for Kids, Kik Textilien Und
Non Food , Noriel , Sizeer, Hervis Sport, Flanco Retail, Kentucky Fried Chicken Drive in si Food Court, Sportisimo , Martes sport, Sinsay
Edil Bausteel este o firma dinamica dornica sa isi consolideze pozitia pe segmentul de piata pe care actioneaza prin executii de lucrari al caror element de referinta sa fie calitatea
Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos