de ani Fără Frică...

Publicat 13 Oct 2008 | Reactualizat 11 Nov 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Inginer constructii ofertare - tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanar entuzaist,sa fi lucrat si in executie,experienta in contractarea/ofertarea/decontarea lucrarilor de constructii-instalatii,exerienta in analizarea proiectelor de executie,intocmirea documentatiilor de licitatie,cunoasterea preturilor de piata atat pentru materiale cat si manopera, utilaje,lucrul in echipa

Descrierea jobului

Intocmirea ofertelor si a situatiilor de lucrari,intocmirea documentatiilor de licitatie,analiza proiectelor si efectuarea antemasuratorilor si a necesarului de materiale daca este cazul,intocmirea atasamentelor si a masuratorilor pe santier (daca este cazul),legatura cu sefii de santier,cu subcontractantii,analize de pret,intocmirea cererilor de oferta si a comenzilor de materiale/utilaje; candidatul va lucra cu o echipa tanara, intr-un mediu de lucru prietenos, va avea un salariu motivant

Suntem o companie tanara dar matura,de nivel mediu,care activeaza in domeniul constructiilor din 2002, cu lucrari reprezentative in sfera constructiilor civile si industriale si a instalatiilor pentru constructii, drumuri, constructii edilitare,statii de benzina

Expirat
Inginer constructii ofertare - tehnic  -  S.C. MACON GRUP S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles