Inginer Constructii Instalatii

Aedificium Projektentwicklung
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Cautam persoane motivate care sa se alature echipei noastre din Cluj-Napoca!
Colaborarea cu noi presupune implicarea in proiecte provocatoare, dezvoltare profesionala continua, munca intr-un mediu profesional si dinamic.

Ce cautam
  • Absolvent al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole;
  • Disponibilitate pentru deplasare;
  • Experienta pe un post similar reprezinta avantaj;
  • Cunostinte pachet MS Office, AutoCad;
  • Cunoasterea limbii engleze;
  • Abilități interpersonale bune, persoana orientata spre munca în echipă;
  • Persoana proactiva si organizata;
  • Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului

  • Organizeaza lucrarile pe santier;
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
  • Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie si a bugetului;
  • Intocmeste si/sau verifica situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si verifica existenta documentelor de calitate.

Beneficiile oferite
  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Diversitate in sarcini si proiecte provocatoare;
  • Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare;
  • Tichete de masa;
  • Card de sanatate la o clinica private de renume din Romania;
  • Training management;
  • Oportunitatea de a calatori.

Firma Aedificium Projektentwicklung este activa pe piata constructiilor din Romania din 2009, iar din 2013 si pe piata din Germania. Oferim clientilor nostri servicii de cea mai inalta calitate prin identificarea nevoilor lor si propunerea solutiei optime de punere in aplicare a viziunii acestora. Pentru informatii suplimentare puteti accesa site-ul nostru www.aedificium.ro

Publicat 4 Nov. 2022 Reactualizat 4 Dec. 2022 Expiră 4 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.