Inginer - constructii / inginer - tehnic

SC PARDVEST SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Persoana loiala si perseverenta,atenta la detalii
- Cunoasterea unui program de deviz(Windoc Deviz,Doclib,etc)-prezinta avantaj
- Experienta in executie,proiectare sau ofertare - prezinta avantaj
- Utilizarea de Ms Exel nivel mediu-avansat
- Uilizare AutoCad, nivel incepator

Descrierea jobului

- Supravegherea si coordonarea activitatii echipei de muncitori;
- Managementul santierului din punct de vedere al executiei lucrarilor;
- Monitorizarea executiei,din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul,calitatii si respectarii termenelor
- Studierea planurilor si urmarirea punerii lor in practica;
- Colaborarea cu beneficiarul si informarea constanta a acestuia privind evolutia lucrarilor
- Prospectare piata
- Comunicare cu potentiali clienti
- Studierea documentatiei tehnice
- Pregatirea si transmiterea cererilor de oferta
- Realizarea ofertelor in sistem integrat ERP
- Mentine legatura cu clientul
- Pregatirea anexelor la contracte

- Pardoseli industriale din beton simple sau cu strat de uzura din quart;
- Platforme exterioare si drumuri din beton ,parcari,rampe;
- Pardoseli industriale pe baza de rasini epoxidice,acrilice,poliuretanice;
- Rconditionarea pardoselilor uzate si intretinerea acestora;
- Pardoseli decorative
- Constructii civile si industriale
Publicat 17 nov. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos