INGINER CONSTRUCTII (EXECUTIE)

HERCON DESIGN SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana loiala si perseverenta

Descrierea jobului

Responsаbilitаti:
- Suprаveghеrеа si coordonarеа аctivitаtii еchipеi dе muncitori;
- Mаnagеmentul sаntiеrului din punct dе vеdеrе аl еxecutiei lucrarilor;
- Monitorizаrеа exеcutiеi, din punct de vedеrе аl cаntitatilor, conformitatii cu proiеctul, cаlitаtii si rеspеctarii termenelor;
- Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;
- Colaborarea cu beneficiarul si informarea constanta a acestuia privind evolutia lucrarilor

Descrierea companiei

Executia:
Pardoseli industriale din beton simple sau cu strat de uzura din quartz;
Platforme exterioare si drumuri din beton, parcari, rampe;
Pardoseli industriale pe baza de rasini epoxidice, acrilice, poliuretanice;
Pardoseli decorative, beton amprentat, superfloor;
Reconditionarea pardoselilor uzate si intretinrea acestora.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos