Inginer constructii -derulare contracte , devize

FRAICOM S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Sarcini și responsabilități:

Analizează documentația tehnică de intrare - cerere de ofertă, proiect, caiet de sarcini, listele de cantități (extrage listele de cantități din proiect dacă acestea nu există)
Realizează devizul prin încadrarea pe articole de deviz în programe specializate, realizează dosarul de ofertare
Managementul contractelor din punctul de vedere al postului.
Competențe
Experienţă în domeniul construcțiilor – execuție, minim 5 ani;
Abilități/aptitudini
Foarte bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
Rigurozitate și atenție pentru detalii;
Persoană activă, responsabilă, foarte bine organizată, orientată către obținerea de rezultate;
Foarte bune cunoștințe tehnice;
Capacitate de analiză și de sinteză.

Descrierea jobului

Cunoaşterea materialelor de construcţii şi a detaliilor tehnice legate de folosirea acestora;
Experiență în ofertarea lucrărilor în soft-ofertare Windoc;
Utilizarea programul AutoCAD la nivel de citit și măsurători;
Cunoştinţe temeinice în domeniul legislației aferente domeniului de activitate;
Utilizare avansată MS Office – Excel, internet outlook;

Descrierea companiei

Beneficii
Interacțiunea cu proiecte diverse;
Accesul la activități variate și la sarcini complexe ce favorizeaza evoluția profesională.
Publicat 4 Aug. 2022 Expiră 3 Sept. 2022