de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Oct 2008

Inginer Constructii - Departament Coordonare Regionala (IC-DC)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Capacitate de a realiza proiectele alocate
• Abilitati organizatorice deosebite in situatiile de criza sau de lucru sub presiunea timpului
• Flexibilitate, seriozitate, orientare spre munca in echipa
• Excelente abilitati de comunicare verbala si in scris
• Capacitatea de integrare in colectiv si de a mentine un climat de munca prietenos si respectos cu colegii
• Abilitati pentru efectuarea de analize, rapoarte si propuneri, concise si corecte
• Atestatul de Diriginte de santier, eliberat de ISC reprezinta un avantaj
• Experienta in coordonare proiecte
• Cunoasterea legislatiei in vigoare, referitoare la domeniul de activitate
• Cunostinte PC – Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, MS Project), Autocad
• Flexibilitate, capacitate de analiza
• Cunostinte de limba Engleza – scris si vorbit
• Permis conducere – Cat.B

Descrierea jobului

• Intocmeste si propune planul de Capex
• Asigura suport la intocmirea planului de Intretinere si Reparatii Cladiri
• Sustine impreuna cu seful de compartiment, studiile de fezabilitate in vederea obtinerii aprobarilor de principiu
• Intocmeste devizele estimative pentru lucrarile aprobate
• Participa la procesul de achizitie furnizori
• Asigura dirigentia de santier pentru lucrarile de complexitate redusa
• Urmareste comportarea in timp a cladirilor si a lucrarilor executate asupra acestora
• Raspunde de incadrarea in buget a cheltuielilor alocate proiectelor de capex
• Participa la deschiderea ofertelor si la analiza acestora in vederea contractarii lucrarilor de constructii de catre departamentul de specialitate
• Intocmeste dispozitiile de santier (daca e cazul), obtine aprobari
• Face masuratori in vederea stabilirii cantitatilor real executate in santier, semneaza situatiile de lucrari si intocmeste documentatia de inaintare la plata a facturilor emise de prestator
• Verifica in permanenta comportamentul in timp al caldirilor si a lucrarilor executate asupra lor

Expirat
Inginer Constructii - Departament Coordonare Regionala (IC-DC)  -  SC ROMTELECOM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles