de ani Fără Frică...

Publicat 26 Sep 2008 | Reactualizat 25 Oct 2008 | Expiră 27 Oct 2008

INGINER CONSTRUCTII CIVILE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare de specialitate
• EXPERIENTA determinanta pe o pozitie similara (EXPERIENTA IN LUCRARI MARI constituie un avantaj)
• Permis conducere cat. B fara incidente
• Capacitate de analiza si sinteza
• Ambitie, perseverenta, devotament, loialitate, spirit de echipa
• Disponibilitate pentru program prelungit şi pentru lucru în condiţii de stress

Descrierea jobului

• Organizarea lucrarilor pe santier;
• Coordoneaza executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
• Intocmeste cartea constructiei, DACA ESTE NECESAR;
• Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
• Coordoneaza executia proiectelor si acorda asistenta tehnica necesara finalizarii investitiilor.

Beneficiile se vor negocia in urma interviului.

PENTRU A APLICA LA ACEST POST CU UN CURRICULUM VITAE SI O SCRISOARE DE INTENTIE, VA RUGAM SA FOLOSITI URMATOARELE DATE DE CONTACT:
E-mail: lucpetconstruct@yahoo.com
Telefon: 0746 94 21 58
Fax: 0368 46 40 22

Expirat
INGINER CONSTRUCTII CIVILE  -  Lucpet Construct

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles