Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inginer constructii civile

IBERSOL S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Compania de constructii angajeaza inginer constructii civile.
Cerinte:
  • Pregatire de specialitate
  • studii superioare in domeniul constructiilor civile.
  • Experienta in organizarea si monitorizarea proceselor tehnologice / constructii civile si edilitare
  • Atitudine proactiva, spirit dinamic, organizatoric si analitic, deschis pentru lucrul in echipa, aptitudini tehnice.
  • Cunoаstеreа tehnologiei dе executie а lucrarilor dе constructii civilе.
  • Capacitate dе a lucra in echipa.

Descrierea jobului

  • Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie.
  • Urmareste ca aprovizionarea cu ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate.
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive .

IBERSOL companie specializata in domeniul constructiilor civile si industriale.
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 12 Iul. 2024 Expiră 14 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.