Inginer constructii civile

Tgv Mecanizata S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul constructiilor civile.
Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara privind coordonarea lucrarilor de constructii, obligatoriu pe domeniul de tencuiala mecanizata, finisaje interioare si lucrari de termosistem.
Cunostinte de operare PC, MsOffice;
Cunostinte AUTOCAD;
Cunostinte nivel avansat limba engleza;
Aptitudini de calcul, memorie, atentie distributiva;
Acordarea si transmiterea eficienta si in timp real a informatiilor.
Recomandare de la vechiul loc de munca.

Descrierea jobului

Răspunde de gestionarea resurselor umane și materiale conform planificărilor și bugetelor proiectelor (echipe proprii);
Întocmește situațiile de lucrări.
Verifică situațiile de lucrări și facturile furnizorilor;
Asigură rezolvarea promptă a situațiilor apărute și informează echipa de management cu privire la acestea;
Verifică și își asumă responsabilitatea pentru proiectul coordonat;
Caută soluții eficiente de execuție în conformitate cu graficul contractual;
Raportează eventualele neconcordanțe din proiect către beneficiar și echipa de management;
Verifică și răspunde de profitabilitatea, productivitatea și calitatea lucrărilor executate;
Redactează rapoarte zilnicie/săptămânale/lunare exacte privind evoluția lucrărilor și a bugetelor administrate;
Răspunde de respectarea termenelor stabilite prin contract;
Monitorizează progresul fizic și economic aferent proiectelor supervizate;
Menține legătura cu clientul.

In cele de mai jos va înaintăm o scurtă prezentare a societăţii noastre pentru a ne face mai bine cunoscuţi. S.C. TGV MECANIZATA S.R.L., este o companie de construcţii care a luat naştere în anul 2020, specializată în lucrări cu predarea „la cheie", realizate la un nivel înalt de calitate, executând lucrări de:
-Tencuiala mecanizata pe baza de Ipsos sau var-ciment
-Aplicare glet grosier si finisaj
-Lavabila
-Termosistem
Firma noastra este recunoscuta atat pentru calitatea lucrarilor executate cat si pentru calitatea materialelor folosite deoarece firma noastra incheie contracte doar material-manopera la cele mai bune preturi, suntem recunosti Baumit, Hasit, Baucem si Austrotherm
Publicat 25 Ian. 2023 Reactualizat 9 Febr. 2023 Expiră 24 Febr. 2023