Inginer constructii civile

Geovas Comp S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate în domeniul construcțiilor
  • Experiență în domeniul construcții civile și industriale (structură, arhitectură, finisaje)
  • Abilități de management al activităților, resurselor și al oamenilor
  • Asumarea responsabilității pentru activitate și rezultate
  • Orientare spre rezultate
  • Rezolvarea problemelor și orientare pe găsirea de soluții

Descrierea jobului

  • Coordonează, urmărește și verifică execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție.
  • Asigură însușirea și respectarea de către personalul coordonat a prevederilor proiectului de execuție și a prescripțiilor tehnice aplicabile.
  • Întocmește, verifică și semnează împreună cu Subantreprenorii și angajații din subordine Rapoartele de Lucru, în baza cărora se face decontarea lucrărilor executate de către aceștia.
  • Urmărește utilizarea rațională a forței de muncă, a materialelor și mijloacelor de mecanizare disponibile în șantier.
  • Asigură cunoașterea și respectarea documentelor aplicabile ale sistemului calității de către membrii echipei pe care o coordonează.
  • Respectă documentele sistemului de calitate aplicabile.

Compania este in continua dezvoltare, ce are un portofoliu de proiecte foarte diversificate.
Oferim stabilitate la locul de munca prin multiple proiecte.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.