Inginer constructii civile

Tipul job-ului
Salariu 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniu;
- Cunostinte Ms Office si alte programe specifice;
- Persoana sociabila, responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;
​- Studii de specialitate in domeniu - constructii civile;
- Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor.

Descrierea jobului

- intocmire antemasuratori;
- responsabil parte tehnica;
- verfica planurile de executie si propune solutii in cazul constatarii oricaror erori;
- repartizeaza lucrarile pe echipe;
- verifica lista materialelor ce vor fi folosite.

CONART STRUCTURI SRL - Societate care isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor civile.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022