INGINER CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE

Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Așteptări :
- respectarea programului de lucru
- loialitate și respect pentru companie
- dorința de perfecționare continuă
- flexibilitate și spirit de echipă

Descrierea jobului

Urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție.
Organizează lucrările pe șantier
Verifică planurile de execuție și propune soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate.
Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcții
Întocmește cartea construcției
Întocmește situațiile de lucrări, rapoarte de lucru, procese verbale și orice altă documentație cu caracter tehnic
Urmărește ca aprovizionarea cu materiale să se facă la timp și verifică existența documentelor de calitate
Își însuseste și urmărește aplicarea legislației, procedurilor și instrucțiunilor tehnice de lucru.

CAR TRUCK CONSTRUCT ALIN SRL este o companie din DR.TR.SEVERIN care activeaza in domeniul constructiilor pe raza judetului Mehedinti.

Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos