Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Inginer Constructii Civile si Industriale / Sef Santier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii necesare : absolvent universitate, specializarea C.C.I.A

Descrierea jobului

Analiza proiectelor ce urmeaza a fi executate si semnalarea eventualelor neconcordante existente in proiect
Coordoneaza activitatea santierului respectand graficul de executie
Intocmeste necesarele zilnice si saptamale de materiale, forta de munca, utilaje
Intocmeste pontajul personalului din subordine
Intocmeste procesele verbale necesare pentru cartea tehnica a constructiei

Solid House este un dezvoltator imobiliar de top, activ in Constanta si statiunea Mamaia, ce detine in portofoliu ansambluri rezidentiale de lux, apartamente amplasate in blocuri moderne, complet finisate, ce satisfac nevoia de liniste si confort pentru clientii nostri.

Solid House si-a facut aparitia in peisajul imobiliar constantean inca din 2010 cu proiecte unicate, cu o experienta dobandita prin realizarea a sute de apartamente. Dezvoltatorii acestui proiect prezinta pietei imobiliare din Constanta un concept cu cele mai inalte standare de calitate.

Fiecare proiect este unic, iar pentru aceasta investim creativitatea si munca sustinuta pentru a gasi solutii care sa vina la intampinarea clientilor nostri.

Imbinand arhitectura moderna si materialele inovatoare, Solid House reprezinta liderul imobiliar al zonei in care activeaza.

Expirat
Inginer Constructii Civile si Industriale / Sef Santier  -  SC SOLID HOUSE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles