INGINER CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE cu experienta de cel putin 5 ani in EXECUTIE

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Descrierea jobului

  • Studiaza proiectele, intocmeste antemasuratori, realizeaza grafice de executie,NCS-uri, optimizare, etc.);
  • Coordoneaza executia prin planificarea activitatilor, organizarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor conform graficului de executie;
  • Intocmeste / verifica cantitatile de lucrari real executate;

Locul de munca: Botosani

Salariul se va stabili in urma interviului, in functie de pregatirea candidatilor.

Nr. telefon pentru alte informatii : 0728 108 840
Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.