Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Inginer constructii civile (Sef de santier)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam Ingineri constructii civile, edilitare , drumuri si poduri.

  • Disponibilitate pentru deplasari in tara pe durata derulării proiectelor;
  • Persoana proactiva, ambitioasa si care se adapteaza usor deplasarilor (permis de conducere cat. B);

Oferim :
- salariu motivant -- minim 4500 LEI
- contract de comodat pentru folosirea masinii personale
- diurne si cazare asigurata

Descrierea jobului

- Coordonarea si monitorizarea realizarii lucrarilor pe santier;
- Realizeaza planificarea, coordonarea si conducerea directa a echipelor;
- Convocarea factorilor implicati in derularea fazelor determinante ; relatia cu beneficiarul, autoritatile, furnizorii de materiale si servicii, etc.
- Verifica si asigura realizarea calitatii in activitatea de productie, conform procedurilor si standardelor existente
- Inocmeste rapoarte de lucru , pontaje lunare , atasamente pentru situatii de lucrari in vederea decontarii

Expirat
Inginer constructii civile (Sef de santier)  -  MARSTEL CONSTRUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles