INGINER CONSTRUCTII CIVILE, INDUSTRIALE SI AGRICOLE

Efe Europa Construction S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa!
Hai sa ne cunoastem!
Cerinte:
  • Studii superioare finalizate - profil constructii civile si industriale;
  • Experienta in constructii minim 3 ani;
  • Cunostinte Ms Office, Autocad, Ms Project, Sistem Integrat;
  • Persoana activa, responsabila si foarte bine organizata;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Disponibilitate la deplasare;
  • Carnet de conducere: cat.B.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitatea sefilor de echipa si a muncitorilor pe santier;
  • Coordoneaza sub-contractorii necesari la lucrarile de executie;
  • Urmareste si coordoneaza lucrarile de executie, conform proiectului si specificatiilor tehnice, respectand bugetul;
  • Identifica si optimizeaza solutiile tehnice;
  • Intocmeste necesarul de materiale specifice fazei de proiect;
  • Planifica lucrarile de executie precum si echipamentele si utilajele;
  • Intocmeste atasamente;
  • Verifica si valideaza atasamentele si situatiile de lucrari , facturile emise de suantepriza;
  • Intocmeste documentatia de carte tehnica.

Firma Efe Europa Construction S.R.L. activează în domeniul construcțiilor pe piața din România din anul 2020. Aceasta este o reprezentanță în țara noastră a prestigioasei companii turcești Geyikciler, fondată în 1967 de către Mehmet Geyikci.
După modelul firmei-mame, Efe Europa Construction S.R.L. construiește clădiri de birouri și administrative, fabrici, infrastructură, mall-uri, depozite, unități de învățământ, centre de cercetare. Un punct esențial de atins în prezentarea serviciilor oferite de Efe Europa Construction este legat de capacitatea și de abilitățile lor excelente în construcția de autostrăzi. De asemenea, orice proiect de infrastructură reprezintă o provocare la care această companie poate răspunde prompt prin cele mai bune soluții. Atuurile principale ale serviciilor vândute constau în calitatea lucrărilor și a materialelor folosite, precum și în profesionalismul echipei muncitoare
Publicat 7 Sept. 2022 Expiră 7 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.