Publicat 18 Ian 2008 | Reactualizat 17 Feb 2008 | Expiră 18 Feb 2008

Inginer Confectii Metalice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana cu spirit antreprenorial, independenta - program flexibil;
- Cunostinte de interpretare desen tehnic (AutoCAD), eventual chiar proiectare in AutoCAD;
- Studii - Facultate de Constructii;
- Aptitudini de organizare si planificare;
- Experienta in constructii metalice sau confectii metalice;
- Cunoasterea limbii engleze poate constitui un avantaj;
- Permis auto.

Descrierea jobului

- Organizarea si urmarirea executiei lucrarilor de confectii metalice ( porti, garduri si balustrade);
- Eventual proiectarea in AutoCAD a lucrarii solicitate - pozitie fara atributii comerciale.
- Realizare de masuratori si oferire de solutii de montaj.

Descrierea companiei

Companie de Recrutare si Selectie de Personal
www.artsimbol.com - office@artsimbol.com

operator de date cu caracter personal nr. 6555

Expirat
Inginer Confectii Metalice  -  ArtSimbol

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles