de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2006 | Reactualizat 26 Feb 2006 | Expiră 01 Mar 2006

INGINER CONFECTII DAMA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXPERIENTA IN PRODUCTIE, FABRICA DE CONFECTII,BUNA COMUNICARE, FRANCEZA SCRIS VORBIT FOARTE BINE,CUNOSTINTE PC

Descrierea jobului

PENTRU AGENTIE DE EXPORT PE PIATA FRANTEI, INTERFATA INTRE CLIENT SI FABRICI,URMARIREA PRODUSELOR DE LA LANSARE PINA LA LIVRARE

Descrierea companiei

AGENTIE EXPORT CONFECTII SI TRICOTAJE

Expirat
INGINER CONFECTII DAMA  -  TEX FIORELLI ROMANIA S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles