Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

INGINER CNC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Gi Group recruteaza pentru clientul sau, un producator specializat în fabricarea de subansamble pentru sectoarele: aeronautic, industrial si sportiv, Inginer/ Tehnician CNC -UZINARE

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Raspunde de monitorizarea tuturor activitatilor derulate in cadrul atelierului Uzinare si de respectarea termenelor;
- Coordoneaza personalul angajat din cadrul ateleriului Uzinare;
- Planifica si organizeaza departamentu;
- Initiaza masuri pentru executia si finalizarea semifabricatelor in termenele stabilite;
- Urmareste pregatirea materialelor/semifabricatelor necesare pentru fiecare proiect;
- Asigurarea functionarii masinilor CNC;
- Cunostinte de programare a masinilor CNC , stabilirea originii coordonatelor, regla statica a sculelor si montarea dispozitivelor de fixare si controlul pieselor executate;
-Lucreaza impreuna cu echipa sa la proces, calitate, mentenanta si metode, pentru atingerea obiectivelor si a indicatorlor de performanta.

Cerinte:

- Studii superioare cu profil tehnic: Inginerie Mecanica sau Automatica;
- Cunostiinte desen tehnic 2D si proiectare 3D;
- Cunostiinte de limba engleza, limba franceza reprezinta un avantaj;
- Minimum 1 an experienta in domeniu;
- Experienta de lucru cu indicatori KPI ( volum,rebut, eficienta).

Beneficii:

-Salariu atractiv
-Bonuri de masa;
-Asigurare privata de sanatate;
-Transport decontat;
-Diverse prime de productie, de performanta individuala, prime de sarbatori si de concediu;
-Al-13-lea salariu;
-Spor de fidelitate in functie de vechime in cadrul companiei.
Pentru mai multe detalii va rugam sa sunati la numarul de telefon: 0731 520 741 sau 0731 520 742.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
INGINER CNC  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles