Publicat 24 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 23 Iun 2019

Inginer chimist

CONFIDENTIAL
1 post

Candidatul ideal

Candidatul ideal posedă cunoștințe profesionale solide, este pasionat de domeniul în care s-a specializat, persoană orientată spre cunoaștere și bine motivată să își dezvolte cariera în cadrul unităților de producție din Rm. Vâlcea.

Descrierea jobului

Misiunea postului:
Urmareste desfasurarea in conditii normale si de siguranta a procesului de productie din instalatie.

Responsabilitati principale:
Urmarirea realizarii productiei fizice programate si incadrarea in consumurile planificate; Urmarirea respectarii parametrilor tehnologici; Urmarirea parametrilor calitativi ai produsului; Analizarea situatiei consumurilor specific realizate; Monitorizarea tehnologiei de fabricatie.

Beneficii:

- Siguranță: un climat de muncă stabil și un mediu de lucru atent la sănătatea și securitatea personalului.

- Resurse: acces la știință și tehnologie de ultimă generație.

- Dezvoltare: creștem continuu nivelul de cunoștințe tehnice și dezvoltăm abilități de lucru.

- Carieră: dispunem de programe active de orientare in cariera, programe de motivare și retentie.

- Beneficii contractuale: angajare full-time, pachet salarial stimulativ, tichete de masă.

- Integrare: in calitate de nou angajat veți beneficia de suport printr-un program de integrare profesională care va urmari facilitarea procesului de adaptare, instruirea și coordonarea inițială la locul de muncă.

Companie cu experiență în domeniul producției și comercializării de produse clorosodice și petrochimice.

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Inginer chimist  -  CONFIDENTIAL