Publicat 16 Mar 2021 | Reactualizat 13 Apr 2021 | Expiră 16 Apr 2021

Inginer chimist / chimist pe zona Vest

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de specialitate – inginer chimist;
- 3 ani experienţă preferabil in galvanizare, dar nu obligatoriu;
- Analize chimice de laborator;
- Experienta in vanzari;
- Persoană analitică, organizată;
- Experienta in domeniul prelucrarii metalelor reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de limba engleza, cel putin nivel mediu;
- Cunostinte de operare calculator;
- Abilitati excelente de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promovarea pe piata a produselor MacDermid Enthone pe zona de Vest a tarii
- acorda consultanta tehnica pe zona de Vest a tarii
- deplasari in tara la beneficiari si viitori beneficiari
- analizarea. organizarea si dezvoltarea clientilor din teritoriul atribuit
Beneficii:
- masina pentru deplasari in teritoriu
- cursuri de specialitate in strainatate

Distributor de chimicale in tehnologii de galvanizare (agenti de luciu pentru zincare, nichelare, cromare, stanare, argintare; produse pentru fosfatare; produse pentru pregatirea suprafetelor, etc.)

Expirat
Inginer chimist / chimist pe zona Vest  -  SC CDM GALVAN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles