Inginer CFDP

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • experienta minim 3 ani in executie
  • capacitatea de coordonare din punct de vedere tehnic si calitativ a santierului
  • permis de conducere

Descrierea jobului

  • Urmareste executia lucrarilor de constructii;
  • Coordoneaza echipele de muncitori;
  • Urmareste executia subantreprenorilor;
  • Intocmeste fise de masuratori privind productia realizata;
  • Intocmeste evidenta zilnica a cantitatilor de lucrari executate si intocmeste situatii de plata lunare, cu obtinerea de la beneficiar a confirmarii acestora;
  • Intocmeste necesarului de materiale;
  • Intocmeste si verifica pontajului lunar pentru personalul din subordine;
  • Gestioneaza, coordoneaza si repartizeaza utilajele, logistica, resursele in functie de nevoile santierului si de stadiul proiectului;
  • Este responsabil pentru modului de executie si de respectare a cerintelor din legislatia interna, din proiectele de executie, din clauzele contractuale;

Se ofera :
  • salariu atractiv
  • masina de serviciu
  • mediu de lucru tanar si dinamic

S.C CRISANA PRO CONSTRUCT S.A. este o companie infiintata in anul 1995 care se ocupa cu constructia de drumuri si poduri.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022