Inginer CFDP

Dacia Faber - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- bun organizator
- capabil sa isi gestioneze materialele si resursele alocate
- capabil sa tina evidenta lucrarilor executate si sa tina relatia cu beneficiarii si dirigintii de santier
- sa beneficieze de experienta unor lucrari executate de la inceput si pana la sfarsit

Descrierea jobului

Angajam Inginer absolvent al Universitatii Tehnice, specialitatea Cai Ferate, Drumuri si Poduri pentru un post in executie lucrari.
Firma noastra are lucrari in derulare in judetul Cluj si in judetele invecinate, activam mai mult pe plan regional.
  • Cadidatul trebuie sa aiba experinta in domeniu, sa dispuna de calitati organizatorice si sa stapaneasca aspectele tehnice necesare.
  • Candidatul tebuie sa fie familiarizat cu munca pe santier si sa fie dispus ca in timpul saptamanii sa fie cazat in zona lucrarii pe care o preia.
Beneficii oferite:
  • Salariu este atractiv, pe masura implicarii, experientei si adaptarii cu cerintele firmei noastre.

Firma de constructii, cu o activitate in expansiune si cu o bogata experienta, prezenta pe piata lucrarilor de drumuri si poduri din 1994.
Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 17 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos