INGINER CFDP

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de specialitate in domeniul CFDP
  • Cunostinte operare PC: pachet Office, Autocad si alte aplicatii de specialitate
  • Disponibilitate de deplasare pe teren
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Abilitati de comunicare
  • Permis categoria B si experienta constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la toate obiectivele proiectului pentru care este desemnat responsabil;
  • Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita;
  • Asigura respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a tuturor utilajelor de pe santierul sau;
  • Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice;
  • Intocmeste, centralizeaza si verifica masuratorile si antemasuratorile intocmita de el si de subordonatii lui;
  • Participa impreuna cu Personalul de management permanent la intocmirea si depunerea documentatiilor pentru decontare;
  • Conditii bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
  • Proiecte motivante din punct de vedere profesional;
  • Se asigura cazare, masa si posibilitatea avansarii atat profesional cat si financiar.

Oferim un pachet salarial motivant, cat si posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unor proiecte de anvergura pe teritoriul Romaniei.
CV-urile se vor trimite prin e-mail pe adresa fargrup@yahoo.com

SC Far Grup Construct este o companie cu experienta, care asigura solutii complete pentru o gama larga de activitati in domeniul constructiilor civile si industriale, drumuri si poduri.
Infiintata in anul 2010, societatea a reusit sa se dezvolte continuu, ajungand astazi o firma de constructii apreciata, intr-un domeniu in care calitatea si promptitudinea sunt atribute esentiale.
Obiectivul de baza al companiei noastre este de a oferii servicii de inalta calitate in vederea asigurarii conformitatii cu cerintele clientului, cu cerintele legale si reglementarile aplicabile precum si de a creste satisfactia clientului.
Sistemul de management implementat ne permite sa avem o organizare interna eficienta, cu proceduri de lucru clar definite, rolul acestora fiind cresterea calitatii muncii noastre si implicit satisfacerea cerintelor beneficiarilor nostri.

Publicat 18 ian. 2022 Expiră 17 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos