Inginer CFDP - sef santier si inginer ofertare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- sa aiba studii de profil;
- sa fie constiincios, perseverent si responsabil;
- sa fie dispus la munca in echipa;
- sa fie dispus sa invete lucruri noi;
- sa fie punctual;
- persoana dornica sa învete si sa evolueze;
- experienta în domeniu reprezinta un avantaj;
- atentie distributiva (capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp);
- sa fie dispus la deplasari;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
- intocmire documente de calitate in constructii (procese verbale si alte documente de calitate)
- intocmire devize oferta - pt inginer ofertare
- intocmire situatii de lucrari - pt inginer ofertare
- pastrare relatii cu anumiti furnizori / face comenzi de materiale necesare santierului
- coordonarea echipelor pe santiere - pt inginer sef de santier
- intocmire necesare de materiale necesare pe santier - pt inginer sef de santier
- intocmire jurnale de santier si condici de betoane - pt inginer sef de santier
- pastreaza legatura cu dirigintii de santier si RTE
Postul de munca se afla in localitatea Uileacu Simleului sau in Oradea - pt inginer ofertare
Lucrarile contractate sunt amplasate in judetele: Salaj, Bihor, Satu Mare si Cluj. - pt inginer sef de santier;
Este necesara experienta in domeniu.
Se ofera masina de serviciu, cazare si alte beneficii.

Compania noastra desfasoara activitati de productie (mixturi asfaltice, betoane si piatra de cariera) si executie de lucrari in domeniul constructiilor de drumuri, poduri, retele de alimentare cu apa si canalizare, etc.
Compania se afla in continua dezvoltare si aplica pentru proiecte finantate din fonduri europene.
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos