Publicat 01 Nov 2019 | Reactualizat 29 Nov 2019 | Expiră 02 Dec 2019

INGINER CFDP - OFERTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Angajam inginer absolvent al Universitatii Tehnice, specialitatea Cai Ferate, Drumuri si Poduri pentru un post de
OFERTARE SI DECONTARE LUCRARI.

Trebuie sa stie sa întocmeasca documentele de ofertare pentru participarea la licitatii: propunerea tehnica, propunerea financiara, documente de calificare.
Sa intocmeasca oferte de lucrari pentru clienti, cereri de oferte de pret de la furnizorii de materiale, sa raspunda la cererile de clarificari.

Firma nostra foloseste Devizul Profesional Intelsoft 2011.
Sunt necesare, de asemenea, bune competente de lucru in Microsoft Office.

Salariu atractiv, pe masura implicarii si adaptarii cu cerintele firmei noastre.

Firma de constructii, cu o activitate in expansiune si cu o bogata experienta, prezenta pe piata lucrarilor de drumuri si poduri din 1994.

Expirat
INGINER CFDP - OFERTARE  -  Dacia Faber

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles