Inginer CFDP/ Inginer CCIA

Prenis SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Absolvent universitate tehnică, specializarea CFDP/ CCIA;
- Cunoașterea normelor legale în domeniu;
- Abilități dе planificare și organizare;
- Seriozitate

Descrierea jobului

- Expert achizitii publice
- Realizeaza dimensionarea si calculele necesare
- Intocmeste antemasurator si liste de cantitati
- Ofertare si decontare

Beneficii:
- masina de serviciu
- tikete de masa
- cazare pe o perioada nelimitata (unde este cazul)
- telefon de serviciu.

Societatea Comerciala PRENIS SRL si-a inceput activitatea in 1994. Obiectul principal al activitatii este “Lucrari de constructii drumuri si autostrazi” cod CAEN 4211, iar ca activitati secundare:
- Constructii civile si industriale
- Fabricarea asfaltului
- Fabricarea betonului si mortarului
- Extragerea pietrisului si nisipului;

Produse de balastieră Construcţii de drumuri şi poduri Platforme betonate şi dalate Construcţii civile, industriale şi agricole Fabricare betoane şi mortare.

Publicat 29 sept. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos