Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 22 Mai 2017

Inginer ccia/instalatii (apa, canal) executie si achizitii

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 4 ani experiență în Constructii / Instalatii, Achizitii, Inginerie

Candidatul ideal

-profesionalism
-dorinta de a munci
-seriozitate
-continuitate la locul de munca
-munca in echipa
-diplomatie

Descrierea jobului

-responsabilitate si respectare a proiectului tehnic
-coodornare activitate pe santier
-intocmire antemasuratori
-intocmire grafic de executie
-respectare grafic de executie
-atribuirea sarcinilor de lucru conform grafic de executie
-reprezentarea societatii in legatura cu beneficiarul/institutiile abilitate de supraveghe.
-ofertare
-decontare
-intocmire documentatie de achizitii la licitatii

Suntem o firma cu o vasta experienta in constructii: drumuri , poduri , canalizare menajera, alimentare cu apa si constructii civile si industriale. avem o experienta pe piata de circa 15 ani.

Inginer ccia/instalatii (apa, canal) executie si achizitii  -  Senera International Business S.R.L.