INGINER CANTITATI / INGINER OFERTARE / INGINER DECONTARE - Bucuresti

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Studii
Salariu 3000 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

– Absolvent Liceu si / sau Facultate Tehnica de Construcții / Arhitectura / Peisagistica
– Cunoștințe legislație in domeniu;
– Cunoștințe specifice privind procesul de execuție a lucrărilor de construcții si finisaje;
– Experiență in utilizarea aplicației AutoCAD;
– Cunoștințe foarte bune Microsoft Office (Excel, Word);
– Cunoștințe program întocmire devize (WinDev sau similar);
– Limba engleza constituie un avantaj;
– Capacitate de a urmări si controla eficient mai multe probleme simultan;
– Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza;
– Foarte bune abilitați de comunicare si lucru in echipa;
– Rigurozitate si atenție pentru detalii;
– Inițiativă in acțiuni;
– Orientare către rezultate;

Descrierea jobului

– Realizeaza centralizatorul antemasuratorilor si intocmeste un raport comparativ intre cantitatile de lucrari masurate si cantitatile de lucrari anexa la contract
– Verifica si avizeaza situații de lucrări de la subantreprenori si prestatori;
– Intocmeste situatiile financiare ale subantreprenorilor de specialitate
– Întocmește oferte pentru lucrări suplimentare din proiectul in execuție.
– Asigura la nivel de punct de lucru evidenta documentelor si a rapoartelor de lucru (masuratori, atasamente, devize, etc)
– Colaborează cu departamentul Comercial pentru a verifica încadrarea in bugetul lucrării a preturilor de materiale, manopera si utilaje;
- Intocmire oferte in vederea participarii la licitatii publice/private;
- Analize /evaluari /calcule economice preliminare in vederea estimarii costurilor/cheltuielilor de executie;
- Intocmire grafice /programe de executie cu alocare de resurse
- Elaborare rapoarte scrise conform solicitarilor beneficiarilor
– Întocmește situații de lucrări lunare/ bilunare;

Compania noastră activează în domeniul constructii, spatii verzi si amenajare peisagistica.

Date de contact: Tel.: 0736.657.310
Publicat 23 sept. 2021 Reactualizat 21 oct. 2021 Expiră 23 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos